Football Manager Poland

Football Manager Poland - polskie forum Football Managera

#1 2011-07-31 22:19:11

 Thr.

Administrator

26594303
Zarejestrowany: 2011-07-24
Posty: 8
Punktów :   
Skąd?: Andrespol
Klub w FM'ie:: SC Heerenveem

"Grand Old Team"

Wersja gry: FM 11
Baza danych: Duża
Ligi: Mnóstwo
Zasady: Normalne
Cheaty: Brak

Kolejny sezon w mordę. Słabe mecze w lidze przeplatane dobrymi i bezustanne kompromitacje w Europie. A misja wyglądała przecież całkiem realnie. Jadłem już z nie jednego pieca i jako człowiek od zadań specjalnych razem z "The Blues" miałem zasiąść bezczelnie na europejskim tronie, a w lidze zająć miejsce premiowane grą w pucharach na przyszły rok. Niestety obu celów nie udało się zrealizować. Może błąd tkwił w taktyce, może w słabym przygotowaniu fizycznym, nie mam pojęcia. W klubie pracuję od lat. Kasę wypracowałem, drużynę poukładałem, wykreowałem nawet własne gwiazdy, co proste nie było. Wiadomo, że nasz klub nie ma Bóg wie jakiego budżetu, więc wszystko musieliśmy budować powoli i cierpliwie. Pieniędzy nie inwestowałem tylko w kadrę, lecz w rozbudowę stadionu, który rozrósł się na niesamowite 40 tysiąca miejsc. Środki szły również w ośrodek treningowy, dzięki czemu mamy gdzie szkolić nasze umiejętności.

"Grand Old Team"

For it's a Grand Old Team to play for,
And it's a Grand Old team to support,
And if you know your history,
It's enough to make your heart go woooooah,
We don't care what the Red shite say,
What the fuck do we care,
Because we only know,
That there's gonna be a show,
When the Everton boys are there.
Everton, Everton, Everton, Everton, Everton.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hydraulicy.pun.pl www.paganlodz.pun.pl www.agromex.pun.pl www.chemiapg.pun.pl www.husaria.pun.pl